Kontakt

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. W Silco lubimy rozmawiać i pisać z naszymi klientami, dlatego wybierz taką formę kontaktu, jaka jest dla Ciebie najwygodniejsza. Jeśli wolisz odwiedzić nas w biurze, to… już parzymy kawę.

Morelowskiego 22
52-429 Wrocław, Poland

KRS 0000268956
VAT UE 894-288-56-23
NR GIOS: E0001238WZ

+48 71/364 50 00

Kontakt

Porozmawiajmy

W Silco mamy prostą zasadę: nie marnujemy czasu naszych klientów. Zbudowaliśmy zespół ekspertów, którzy dobrze wiedzą, co sprzedają, dzięki czemu perfekcyjnie dobiorą produkty niezbędne w Twoim biznesie. Skontaktuj się z nami i zamów indywidualną, niezobowiązującą ofertę lub ponegocjuj warunki współpracy. Możesz skorzystać z wygodnego formularza poniżej.

Witold Olejnik

Witold Olejnik

Dyrektor handlowy

Bartłomiej Knapik

Bartłomiej Knapik

Specjalista ds. Sprzedaży

Marek Gajdzis

Marek Gajdzis

Specjalista ds. obsługi

Wypełnij formularz

Wiadomość została wysłana, dziękujemy.
Coś poszło nie tak, proszę spróbować ponownie później

*Pola obowiązkowe

Najczęściej zadawane pytania

Co znajdę w FAQ?

Postaramy się tutaj odpowiedzieć na jak najwięcej pytań, które pozwolą wam rozwiać wątpliwości. Jeśli jednak coś nią pozostanie – skontaktuj się z nami przez dogodny dla Ciebie sposób. Pozostajemy do Waszej dyspozycji!

Dzięki waszym pytaniom sami się uczymy!

Jak i kiedy zostaną dostarczone moje produkty?

Pomimo informacji przy produktach o wysyłce w 1-3 dni robocze, dążymy do standardu jak najszybszej dostawy. Z reguły, zamówienia które odbieramy do godziny 13.00 wysyłamy tego samego dnia. Te które przyszły do nas później najprawdopodobniej zostaną wysłane następnego dnia roboczego. Ale jeśli zdążymy… Nie będziemy zwlekać! Drugi czynnik to deklaracje firm kurierskich: dostawa w 1-2 dni robocze. Ta kombinacja powoduje, że większość wysyłek trafi do klienta następnego lub drugiego dnia od daty zamówienia (liczone w dniach roboczych).

Jakie są opcje i koszty wysyłki?

Istnieją 3 możliwości odebrania towaru: przesyłka kurierska, przesyłka kurierska za pobraniem oraz odbiór osobisty

Koszty to odpowiednio: Przesyłka kurierska: 18,45 PLN brutto. Przesyłka kurierska za pobraniem: 23,99 PLN brutto. Po przekroczeniu kwoty 399 PLN netto (490,77 brutto) – oba rodzaje wysyłek będą darmowe. Odbiór osobisty pozostaje darmowy niezależnie od wielkości zamówienia.