Poznaj nas lepiej.

Silco. Dostawca chemii i rozwiązań higienicznych dla Twojego biznesu.

Hotele, pensjonaty, restauracje, kluby fitness, gabinety kosmetyczne, stomatologiczne i medyczne, żłobki, przedszkola, szkoły – to tylko przykładowe biznesy, które na co dzień zużywają ogromne ilości środków chemicznych i higienicznych. Wiemy, że to spore obciążenie dla budżetu Twojej firmy. Dlatego Silco od 2012 roku dostarcza produkty, które są wydajniejsze, skuteczniejsze i tańsze w użytkowaniu. Nie wierz na słowo. Sprawdź. 

Porozmawiaj z ekspertem

Dlaczego Silco?

Silco dostarczy Ci wszystkie rozwiązania higieniczne, jakich potrzebujesz w Twoim biznesie. Uruchomiliśmy sklep internetowy i platformę e-commerce, aby ułatwić Ci zamawianie potrzebnych produktów i zagwarantować ich błyskawiczne dostarczenie pod same drzwi. Zawsze możesz liczyć na nasze eksperckie doradztwo – podpowiemy Ci, jak obniżyć wydatki na zakup środków czystości, przy zachowaniu maksymalnego poziomu higieny i bezpieczeństwa.

Znani i godni zaufania producenci

W Silco unikamy schematów. W naszej ofercie znajdziesz produkty nie tylko czołowych marek, ale też takie, których być może nie znasz, natomiast możesz zaufać ich jakości. To doskonały sposób na ograniczenie kosztów zużycia chemii w Twojej firmie, zwiększenie skuteczności czyszczenia i mycia oraz podniesienie poziomu higieny. Nie kupuj przypadkowo – rób to świadomie, ale bez przepłacania.

Ekologicznie = oszczędnie

Lepsze środki czystości to lepszy stan środowiska naturalnego i ulga dla Twojego portfela. Spójrz: gdy używasz płynu do podłóg, który wymaga przygotowania zaledwie 20 ml roztworu roboczego zamiast standardowych 60 ml, to wydajesz trzykrotnie mniej, a przy okazji dbasz o planetę. Taki sam efekt osiągniesz wybierając do firmy super chłonne ręczniki do rąk z celulozy z recyklingu. Bycie eko to nie tylko korzyść wizerunkowa, ale też finansowa.

Łatwy kontakt z ekspertami Silco

W Silco kupujesz tak, jak Ci wygodnie – bez wychodzenia z biura, w 100% online. Możesz uzupełniać potrzebne produkty na bieżąco lub złożyć większe zamówienie jednorazowo i wynegocjować atrakcyjny rabat. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci wybór odpowiednich rozwiązań, idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Opinie Klientów

Certyfikaty

W Silco kupisz certyfikowane produkty o potwierdzonej przez niezależne instytucje jakości, wydajności oraz ekologiczności. Nie akceptujemy przypadków, dlatego wybieramy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Dobrze jest wiedzieć, że korzystasz z markowych i przyjaznych środowisku produktów, za które wcale nie przepłacasz, prawda?

Przyjaźni środowisku

Przyjaźni środowisku

Produkty dobierane do sprzedaży selekcjonujemy tak, aby spełniały standardy wyznaczone w naszej misji: wydajność oraz możliwie duża przjazność środowisku. Dzieki temu nasi klienci mogą redukować koszty związane z utrzymaniem czystości wybierając jednocześnie produkty minimalizujące zły wpływ na środowisko.

Austriackie oznakowanie ekologiczne

Austriackie oznakowanie ekologiczne

W ofercie Silco znajdziesz środki z austriackim oznakowaniem ekologicznym, będącym jednym z najbardziej prestiżowych certyfikatów na świecie, przyznawanym od 1990 produktom przyjaznym środowisku. Certyfikat poświadcza nie tylko ekologiczny skład, ale także biodegradowalność, wysoką jakość i skuteczność oraz bezpieczeństwo stosowania środków.

Błękitny Anioł (Der Blaue Engel)

Błękitny Anioł (Der Blaue Engel)

W Silco oferujemy produkty objęte certyfikatem Błękitny Anioł, który jest jednym z najstarszych znaków ekologicznych na świecie, opracowanym przez niemieckie Ministerstwo Środowiska. Proces certyfikacji jest bardzo wymagający, obejmuje m.in. ocenę składu produktu i możliwości jego ponownego przetworzenia. Kupując środki myjące i rozwiązania higieniczne opatrzone tym certyfikatem wiesz, że podejmujesz dobrą decyzję tak dla Twojego biznesu, jak i naszej planety.

Nordic Ecolabel

Nordic Ecolabel

Silco dystrybuuje produkty objęte prestiżowym certyfikatem Nordic Ecolabel. Jest to jeden z najbardziej rygorystycznych systemów oceny na świecie, który bada produkt pod kątem jego wpływu na środowisko naturalne. Środki objęte certyfikatem Nordic Ecolabel zostały skrupulatnie skontrolowane m.in. w zakresie składu, co daje Ci pewność, że używasz produktów bezpiecznych, wydajnych oraz nieszkodliwych dla planety.

EU Ecolabel

EU Ecolabel

W Silco stawiamy wyłącznie na produkty wysokiej jakości, które wpisują się w naszą filozofię dbania o dobro planety. Dlatego wprowadziliśmy do oferty środki objęte europejskim oznakowaniem EU Ecolabel, które od 1992 roku jest jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych certyfikatów poświadczających, że dany produkt spełnia rygorystyczne normy środowiskowe. Certyfikowane produkty są poddawane ponownej ocenie co 3 do 5 lat, a to eliminuje ryzyko nadużywania oznakowania.

Fiberpack

Fiberpack

W Silco kupisz wyroby papierowe LUCART ECONATURAL, które powstają z celulozy Fiberpack. To innowacyjna, ekologiczna technologia umożliwiająca rozdzielanie włókien celulozowych od aluminium i polietylenu z kartonów typu TETRA PACK. Wybierając te produkty wspierasz planetę, inwestujesz w dobrą jakość oraz doceniasz nowatorskie pomysły zwiększające efektywność recyklingu problematycznych odpadów.

PEFC

PEFC

Czy wiesz, że kupując do firmy produkty z drewna opatrzone certyfikatem PEFC realnie przyczyniasz się do ograniczenia degradacji bezcennych obszarów leśnych? W Silco chcemy wspierać takie inicjatywy, dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty artykuły zaaprobowane przez PEFC – międzynarodową organizację pozarządową non-profit, która certyfikuje wyłącznie produkty z drewna pozyskanego w odpowiedzialny, zrównoważony sposób.

FSC

FSC

Silco zawsze wspierało i będzie wspierać inicjatywy przyczyniające się do ograniczenia negatywnego wpływu przemysłu na środowisko. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty z certyfikatem FSC, które zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł, co ogranicza proces degradacji terenów leśnych, w szczególności zamieszkanych przez rdzenną ludność. Wierzymy, że w biznesie jest miejsce na etyczne działania i decyzje.

01 / 08

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę?

To proste – już teraz skontaktuj się z nami w wygodnej dla Ciebie formie. Eksperci Silco pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania w zawsze najkorzystniejszej cenie.

Dobry kontakt

Sprawna obsługa

Bezpieczne płatności

Szybka wysyłka