Przedsiębiorstwo JOHANNES KIEHL KG zostało założone w 1904 roku w Monachium. Dzisiaj, dzięki doświadczeniu ponad 100 lat w dziedzinie profesjonalnego utrzymania czystości obiektów należy do wiodących swej branży i cieszy się pełnym zaufaniem klientów na całym świecie.

Jako potężne przedsiębiorstwo rodzinne, Johannes Kiehl KG zapewnia klientom profesjonalną obsługę i elastyczność. Dysponuje wykwalifikowanym zespołem doradców i fachowców ds. techniki użytkowej, którzy służą radą i pomocą bezpośrednio i na miejscu.

KIEHL to:

  • zaawansowany proces technologiczny, niezmienna jakość i długi proces ważności produktu wynoszący 5 lat
  • ponad 200 produktów z informacją o użytkowaniu i kartami charakterystyki
  • gwarancja najwyższej jakości i skuteczność świadczonych usług w pełnym zakresie: mycie przemysłowe, automatem, gruntowne, impregnacja, mycie codzienne, z pielęgnacją, sprzątanie sanitariatów, pielęgnacja mebli, metalu, sprzątanie kuchni, pranie dywanów, mycie i pielęgnacja parkietu i drewna,  pranie tekstyliów, system Pro-Mop, maszynowe mycie naczyń, pielęgnacja i higiena skóry rąk, systemy i urządzenia dozujące.
  • doradztwo technologiczne i działalność konferencyjno-szkoleniowa gwarantuje fachowe, ekonomiczne i przyjazne dla środowiska stosowanie produktów
  • certyfikacja wg DIN EN ISO 9001, 14001, 50001 oraz  OHSAS 18001
  • troska o środowisko naturalne, paleta produktów KIEHLA stale uzupełniana jest preparatami oznaczonymi Europejskim Oznakowaniem Ekologicznym „Eco-Label” oraz  Skandynawskim Oznakowaniem „Nordycki łabędź”.

Czytaj więcej: http://kiehl-zegarski.pl/oferta