Lubimy dobrą kawę

I wiemy, że … na taką, serwowaną u Klienta, trzeba sobie zapracować. Taka idea przyświeca nam każdego dnia, gdy zbieramy zamówienia, szykujemy je i dostarczamy.
Za naszą pracę po prostu nie lubimy się wstydzić, a klienta wolimy widzieć usatysfakcjonowanego!
Nad tą satysfakcją pracuje zespół, które pragniemy wam przedstawić:
Marek

Marek

Kawę lubi z ekspresu, czarną.

Panuje nad biurowym porządkiem. Przez jego ręce przechodzą wszystkie dokumenty od zakupu po sprzedaż. Pozwala tym samym na szybkie działanie reszty ekipy. Olbrzymie doświadczenie w rozwiązywaniu biurowych zagadek jest niezastąpione, wybrnie z każdej kompletacji czy korekty, dzięki czemu szybko możemy się dostosować do wymagań stawianych przez klientów.

Paweł

Paweł

Zawsze w terenie, preferuje „kawkę z Orlenu”.

Pełen energii, doskonały doradca. Posiada duży zakres wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie z tematyki Housekeepingu czy HoReCa, co pomaga w rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się klienci.

Tomek

Tomek

co dzień rano zaparza kawę świeżo zmieloną

Pomaga mu ona w realizacji zaplanowanych zadań z zachowaniem odpowiedniego tempa oraz porządku. Dyspozytor przyjęć, dostaw oraz dobrego humoru. Każdego zostawi z uśmiechem na twarzy. Dzięki jego pracy magazyn cieszy się porządkiem i organizacją.

Mikołaj

Mikołaj

Chodzą plotki, że to kawa potrzebuje jego.

Człowiek, dla którego „niemożliwe” nie istnieje. Niezawodny kierowca, technik, montażysta – jednym zdaniem człowiek orkiestra. Jest ostatnim ogniwem większości dostaw. A lubimy kończyć z przytupem!

Witek

Witek

Espresso doppio, żeby nakręcać do działania

Kierownik działu. W piłkarskim żargonie – pomocnik. Trochę w ofensywie, trochę w defensywie. Dopina to co nie dopięte, rozwiązuje kryzysowe sytuacje. Czasem w zamówieniach, czasem w dostawach, czasem w marketingu.