Lubimy dobrą kawę

I wiemy, że … na taką, serwowaną u Klienta, trzeba sobie zapracować. Taka idea przyświeca nam każdego dnia, gdy zbieramy zamówienia, szykujemy je i dostarczamy.
Za naszą pracę po prostu nie lubimy się wstydzić, a klienta wolimy widzieć usatysfakcjonowanego!
Nad tą satysfakcją pracuje zespół, które pragniemy wam przedstawić:
Marek

Marek

Kawę lubi z ekspresu, czarną.

Panuje nad biurowym porządkiem. Przez jego ręce przechodzą wszystkie dokumenty od zakupu po sprzedaż. Pozwala tym samym na szybkie działanie reszty ekipy. Olbrzymie doświadczenie w rozwiązywaniu biurowych zagadek jest niezastąpione, wybrnie z każdej kompletacji czy korekty, dzięki czemu szybko możemy się dostosować do wymagań stawianych przez klientów.

Mikołaj

Mikołaj

Chodzą plotki, że to kawa potrzebuje jego.

Człowiek, dla którego „niemożliwe” nie istnieje. Niezawodny kierowca, technik, montażysta – jednym zdaniem człowiek orkiestra. Jest ostatnim ogniwem większości dostaw. A lubimy kończyć z przytupem!

Tomek

Tomek

co dzień rano zaparza kawę świeżo zmieloną

Pomaga mu ona w realizacji zaplanowanych zadań z zachowaniem odpowiedniego tempa oraz porządku. Dyspozytor przyjęć, dostaw oraz dobrego humoru. Każdego zostawi z uśmiechem na twarzy. Dzięki jego pracy magazyn cieszy się porządkiem i organizacją.

Witek

Witek

Espresso doppio, żeby nakręcać do działania

Kierownik działu. W piłkarskim żargonie – pomocnik. Trochę w ofensywie, trochę w defensywie. Dopina to co nie dopięte, rozwiązuje kryzysowe sytuacje. Czasem w zamówieniach, czasem w dostawach, czasem w marketingu.