CHEMIA PROFESJONALNA

Wyświetlanie 1–12 z 42 wyników

Chemia profesjonalna do sprzątania

Profesjonalna chemia do sprzątania to nie tylko środki przeznaczone dla firm, które zajmują się utrzymaniem czystości w obiektach. Ten produkt powinni wybrać również właściciele biur, restauracji, hoteli i innych biznesów, w których ceni się wygląd pomieszczenia i higienę pracy. Chemia profesjonalna sprawdzi się także w domu, jeśli nie chcemy wydawać fortuny na bezskuteczne, marketowe produkty. A czym charakteryzują się profesjonalne środki do sprzątania? I jakie produkty można znaleźć w ofercie?

Profesjonalne środki czystości są przede wszystkim skuteczne, gwarantują wydajność pracy personelu sprzątającego, a przy tym realną oszczędność czasu. Profesjonalna chemia gospodarcza bez większego problemu usunie zabrudzenia, z którymi nie poradzą sobie tradycyjne produkty, ponadto wystarcza na dłużej.

Jakie profesjonalne środki czyszczące wybrać?

Profesjonalne środki czystości dla firm sprzątających można podzielić na kilka kategorii. Wśród dostarczanych przez nas rozwiązań higienicznych znajdują się:

Wiele z oferowanych przez nas produktów znajdzie zastosowanie również w gastronomii, między innymi środki przeznaczone do czyszczenia i polerowania powierzchni ze stali nierdzewnej, w tym urządzeń kuchennych. Taka profesjonalna chemia dla gastronomii jest w pełni bezpieczna, nie zawiera substancji, które mogłyby stanowić zagrożenie w przemyśle spożywczym, a jej delikatny skład sprawia, że nie niszczy przecieranych powierzchni.

Profesjonalne środki czystości dla gastronomii to również produkty do dezynfekcji i czyszczenia podłóg, które skutecznie niszczą bakterie, grzyby i wirusy, a także usuwają nieprzyjemne zapachy. W czasach pandemii taka chemia o działaniu bakteriobójczym powinna znaleźć się w każdym lokalu, bez względu na branżę. Ciekawym produktem jest także Cormen Krystal Sanan – zatwierdzony preparat weterynaryjny, który znajdzie zastosowanie również w dezynfekcji kojców w schroniskach lub kocich kawiarniach.

Chemia profesjonalna – o czym pamiętać?

Chemia profesjonalna charakteryzuje się wysoką skutecznością i ekonomią użytkowania, dlatego też jej zastosowanie jest niezwykle szerokie. Jednak, aby móc w pełni skutecznie korzystać z takich środków, należy dobrać je odpowiednio do czyszczonych powierzchni. Profesjonalna chemia hotelowa bardzo często posiada ukierunkowane działanie i lepiej radzi sobie z określonym zabrudzeniem. Właściwe stosowanie może również skutecznie zabezpieczyć czyszczoną powierzchnię, a tym samym przedłużyć jej żywotność. Warto również pamiętać, że profesjonalne środki charakteryzują się dużo większym stężeniem niż tradycyjna chemia, dlatego niektóre z nich mogą wymagań rozcieńczenia. Jednak wszystko zależy od intensywności i rodzaju zabrudzenia.