Ręczniki w składce

Wyświetlanie wszystkich 7 wyników

Ręczniki w składce

Ręczniki papierowe w składce to obecnie jedno z najbardziej higienicznych rozwiązań do osuszania rąk, polecane szczególnie branżom, w których zachowanie higieny jest niezwykle ważne. Ręczniki w składce sprawdzą się w gastronomii, kosmetyce, a także w różnych dziedzinach medycyny, jednak z powodzeniem można je wykorzystać również w firmowej toalecie, szczególnie takiej o ograniczonym ruchu. Ręczniki papierowe ZZ to modele poukładane w taki sposób, aby zachodziły na siebie, tworząc literę Z – dzięki czemu można z nich komfortowo korzystać nawet bez dozownika. Takie produkty są niezwykle chłonne i trwałe, średnie zużycie ręczników w składce do osuszenia rąk to około 3 listki.

Jak wybrać ręczniki w składce?

W naszej ofercie można znaleźć ręczniki papierowe ZZ o różnych wymiarach, dzięki czemu łatwo dopasować je do niemalże każdego dozownika. Poszczególne produkty różnią się także liczbą warstw. Ręczniki papierowe ZZ szare, czyli te wykonane z makulatury, to modele 1-warstwowe, natomiast ręczniki z celulozy posiadają 2 warstwy, przez co są też trwalsze i bardziej wytrzymałe.

Wybierając ręczniki w składce, warto zwrócić szczególną uwagę na surowiec, materiał, z jakiego są zrobione. Ekologicznym rozwiązaniem są produkty z makulatury, które sprawdzą się w szczególności do przecierania różnych powierzchni w przemyśle. Z kolei do wycierania, osuszania rąk częściej wybierane są ręczniki papierowe ZZ białe, czyli modele wykonane z celulozy, które są dużo bardziej miękkie i nie podrażniają skóry. Takie ręczniki w składce polecane są także do polerowania różnych powierzchni, mogą służyć jako czyściwa w pomieszczeniach o mniejszym natężeniu ruchu.

Warto wiedzieć, że ręczniki papierowe ZZ posiadają również pewne wady. Jeśli umieścimy je w podajnikach, może okazać się, że użytkownicy pobierają ich dużo więcej, niż potrzebują. Tak poskładane ręczniki papierowe bywają mało ekonomiczne, jednak nie jest to regułą.

Ręczniki papierowe ZZ w gastronomii, gdzie jeszcze?

Dostępne w naszej ofercie ręczniki w składce to bardzo często produkty polecane do gastronomii – restauracji, pubów, a także zakładów spożywczych. Produkty Papernet nadają się również do kontaktu z żywnością. Takie artykuły higieniczne mogą być wykorzystane na wiele sposobów, nie tylko do osuszania rąk, ale również przecierania blatów kuchennych, naczyń, a także polerowania różnych powierzchni. Solidne i wytrzymałe ręczniki w składce 2-warstwowe sprawdzą się także do użytku profesjonalnego w innych pomieszczeniach o zwiększonym natężeniu użytkowania. Polecane są branży medycznej, SPA, salonom kosmetycznym i fryzjerskim, a także zakładom przemysłowym. Sprawdzą się więc wszędzie tam, gdzie higiena pracy jest niezwykle istotna.

Ręczniki papierowe ZZ znajdą także zastosowanie w firmowych toaletach. Nie są jednak polecane do tych publicznych, np. zlokalizowanych w galeriach handlowych, gdzie natężenie ruchu jest dużo większe. W takich przestrzeniach lepiej sprawdzą się klasyczne ręczniki w rolce do dozownika.