Ręczniki centralnego dozowania

Wyświetlanie wszystkich 6 wyników

Ręczniki papierowe centralnego dozowania

Ręczniki papierowe to produkty do higieny, które mogą być wykorzystywane w gastronomii (np. ręczniki kuchenne, czyściwa), ale często stosowane są w toaletach hoteli czy dużych firm, do wycierania rąk. Ręczniki papierowe centralnego dozowania to jeden z typów ręczników papierowych, który uważany jest za bardzo oszczędne rozwiązanie. W tym przypadku ręcznik dozuje się ze środka podajnika (zwykle wcześniej należy usunąć tuleję), dzięki czemu użytkownik urywa wyłącznie tyle, ile w danym momencie potrzebuje.

W naszej ofercie można znaleźć takie ręczniki papierowe do gastronomii – wysokiej jakości produkty Papernet są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Zarówno ten ręcznik centralnego dozowania, jak i produkt Silco wykonane zostały z delikatnej dla skóry i miękkiej celulozy.

Jak wybrać ręczniki papierowe do dozownika?

Ręcznik papierowy należy wybrać, biorąc pod uwagę m.in. rodzaj zastosowania. Ręcznik centralnego dozowania najczęściej wykorzystuje się w restauracjach, w gastronomii do wycierania rąk lub czyszczenia, polerowania różnych powierzchni. Mimo to można go również wykorzystać w publicznych toaletach do osuszania rąk. W zależności od zastosowania, należy zwrócić uwagę na inne właściwości.

Poszczególne modele mogą różnić się liczbą warstw (w naszej ofercie znajdują się głównie 2-warstwowe produkty), a także wymiarami i gramaturą. Bardzo istotna jest również jakość ręczników papierowych do podajnika, im lepsza, tym dłużej może posłużyć dany produkt. Ręczniki papierowe do dozownika sprzedajemy w opakowaniach zbiorczych, dlatego warto wcześniej sprawdzić, ile rolek znajduje się w takim opakowaniu.

Ręczniki papierowe – rodzaje

Jak już wspomnieliśmy, modele centralnego dozowania to najczęściej ręczniki papierowe do restauracji. Jednak w sprzedaży można znaleźć również inne typy tego produktu. Decydując się na konkretny rodzaj ręcznika papierowego, należy dopasować do niego podajnik. Inne urządzenie dozuje ręczniki w rolce, inne produkty w składce.

Ręcznik centralnego dozowania można wykorzystać również w domu, jako model kuchenny. Z kolei w zakładach spożywczych dobrze sprawdzają się ręczniki papierowe w rolce przemysłowe. Przykładem takiego produktu, dostępnego w naszej ofercie, jest rola przemysłowa Superior Papernet, wykonana w technologii Dry Tech. Produkt ten zapewnia dużo większą chłonność i wytrzymałość niż w przypadku papierów tradycyjnych. Rola przemysłowa jest miękka, dzięki czemu daje pełen komfort użytkowania, jest łatwa w dozowaniu, przez co praktyczna. Przemysłowe ręczniki papierowe centralnego dozowania to skuteczny sposób na optymalizację kosztów utrzymania czystości w firmie. Zapewniają maksymalną wydajność, a dzięki wysokiej jakości zmniejszają liczbę produkowanych odpadów. Dedykowane są w szczególności do zakładów przemysłowych i dużych gastronomii, gdzie zapotrzebowanie na takie artykuły higieniczne jest większe.