ARTYKUŁY DLA GASTRONOMII

Wyświetlanie 1–12 z 48 wyników

Artykuły dla gastronomii: akcesoria do sprzątania, serwetki, rękawice – co jeszcze?

Prowadząc lokal gastronomiczny, musisz zadbać nie tylko o podstawowe wyposażenie, takie jak meble, sprzęt AGD, ale również o środki czystości, akcesoria do sprzątania oraz pozostałe artykuły dla gastronomii.

To, czego m.in. potrzebujesz, to:

  • rękawice jedno- i wielorazowe;
  • folia stretch, folia aluminiowa i papier do pieczenia;
  • serwetki;
  • ścierki i gąbki kuchenne;
  • worki na odpady;
  • akcesoria do sprzątania (ściągaczka do podłogi, mop).

I choć każdy z tych produktów dostępny jest we większości sklepów, marketów, zachęcamy do tego, aby zamawiać je w specjalistycznych sklepach z wyposażeniem dla gastronomii. Dlaczego?

Profesjonalne artykuły dla gastronomii vs ogólnodostępne

Specjalistyczne sklepy z wyposażeniem dla gastronomii wiedzą, czego potrzebujesz i starają ci się to wszystko dostarczyć – w jednym miejscu, bez szukania, od sprawdzonych producentów. Artykuły dla gastronomii cechują się większą trwałością, wytrzymałością, po to, aby ułatwiać oraz przyśpieszać codzienną pracę.

Akcesoria do sprzątania, folie i papier do pieczenia, rękawice – to wszystko kupisz w ilościach hurtowych, w korzystnych cenach oraz z gwarancją jak najszybszej dostawy. Nasza firma z wyposażeniem dla gastronomii, Silco, do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, doradzając, jakie produkty warto wybrać, w jakiej ilości, aby nie tracić czasu na częste dokonywanie zamówień. Decydując się na profesjonalne artykuły dla gastronomii, otrzymujesz nie tylko wysoką jakość, ale również pomoc i doradztwo, których nie otrzymasz w sklepach z ofertą dla klientów indywidualnych.

Artykuły dla gastronomii – czego potrzebujesz?

Na koniec pokrótce przedstawimy ci naszą ofertę, aby ułatwić wybór podstawowego wyposażenia dla gastronomii. W codziennej pracy, podczas gotowania, przydadzą ci się rękawice oraz akcesoria do pieczenia. U nas znajdziesz zarówno rękawice robocze, jak i lateksowe oraz nitrylowe, dostępne w opakowaniach po 100 sztuk, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo i zachowanie standardów sanitarnych podczas pracy na kuchni.

Oferujemy folię stretch, folię do pakowania próżniowego, folię aluminiową cateringową oraz papier do pieczenia w wygodnych arkuszach. Opakowania są duże, a co za tym idzie, wydajne.

Na salę, dla gości, warto zakupić serwetki. Posiadamy zarówno fizelinowe, jak i AHA, a także komfortowy w użyciu podajnik do serwetek.

Podczas sprzątania niezbędnymi produktami są ścierki (m.in. z mikrofibry), gąbki i druciaki, worki na śmieci oraz pozostałe akcesoria, jak stelaż lub kij aluminiowy do mopa. Uzupełnieniem naszej oferty są opryskiwacze o różnej pojemności oraz wózki jedno- lub dwuwiaderkowe ułatwiające codzienne sprzątanie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, odnośnie naszej oferty lub cech poszczególnych produktów, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy na wszystkie pytania oraz pomożemy w złożeniu zamówienia.